• Новак
На Мојата Ќерка Приврзок За Клучеви Од Мама, инспиративен Синџир За Клучеви За Подароци За Неа, Жени, Девојки Клучеви Никогаш Не Заборавајте дека Те Сакам Засекогаш

На Мојата Ќерка Приврзок За Клучеви Од Мама, инспиративен Синџир За Клучеви За Подароци За Неа, Жени, Девојки Клучеви Никогаш Не Заборавајте

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени Затворање на кука и Јамка. На Мојата Ќерка Привезок Од Мајка-Врежана со " на ќерка ми, никогаш не заборавај дека те сакам, се надевам дека веруваш во себе колку што верувам во тебе."Дајте му го овој подарок за синџирот на клучеви за да ја инспирирате вашата ќерка. Ова е одличен начин да ја изразите вашата љубов кон вашата ќерка. Идеја за подарок-подарок исполнет со љубов кон вашата ќерка, во нивната студија, работа и живот. Овој приврзок за клучеви прави добар потсетник за нив дека навистина ги сакате и секогаш ќе ги поддржувате без разлика на се. Совршен колеџ назад во училиште подарок, Прв Ден на Училиште, подарок за полнолетство, подарок за роденден, божиќен подарок, подарок за денот на благодарноста, подарок за свадба и подарок за ќерка. На Ќерка Ми Подарок-Совршени Инспиративни Подароци За неа, девојки и Жени за Роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Дипломирање, полнолетство и свадба. Најдобар подарок за ќерка од мајка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат