• Новак
Кал Пита Ноќта На Вештерките Плетени Панталони

Кал Пита Ноќта На Вештерките Плетени Панталони

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Еластично затворање. Машинско Перење. Памучни хеланки со пруги имаат плетени уметнички дела. Материјал : 100% Памук. Инструкции за нега : СВРТЕТЕ ВНАТРЕ НАДВОР МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ ЛАДЕН НЕЖЕН ЦИКЛУС СО СЛИЧНИ БОИ НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ ИСУШЕТЕ НИСКО ЛАДНО ЖЕЛЕЗО доколку е потребно. Питата со кал е бренд за животен стил кој создава прекрасни подароци за да ги инспирира сите пенливи моменти во животот. Нашата цел е да додадеме смеа, инспирација и радост на секојдневните прослави. Секое дизајнирано парче е инспирирано од сите пенливи прилики во животот. Од празнични настани до секојдневни прослави, Питата Со Кал има подарок погоден за моментот.Производите Од Пита со кал се создадени за модните напред девојки, забавувачите, домашните декоратори, мамите и нивните малечки, и што е најважно, за дамите кои уживаат во пофините моменти во животот. Дизајнерите на компанијата создаваат прекрасни производи кои сигурно ќе заработат многу комплименти и ќе свртат глава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат