• Новак
Роки Логото Пополни Маица

Роки Логото Пополни Маица

Rating 
DEN 237.92

Достапност
Достапно за нарачка

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Официјално Лиценцирана Карпеста Облека. 19ММРА00029А-001. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат