• Новак
Инстанатурален Серум Ниацинамид За Серум За Лице, Ниацинамид И Хијалуронска Киселина Со Витамин Е, Серум Против Стареење и Серум За Акни за Хиперпигментација

Инстанатурален Серум Ниацинамид За Серум За Лице, Ниацинамид И Хијалуронска Киселина Со Витамин Е, Серум Против Стареење и Серум За Акни за

Rating 
DEN 801.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ниацинамидниот Серум за лице помага во смирување на иритацијата и делува на намалување на појавата на црвенило предизвикано од појава и флеки, како и намалување на хиперпигментацијата, брчките и другите знаци на стареење Состојки : Ниацинамидот работи на создавање заштитен слој на кожата додека Хијалуронската Киселина, Маслото Од Авокадо и Витаминот Е ја хидрираат и смируваат кожата. Што Да Очекувате : 92% рекле дека имаат севкупно подобрување на кожата и дека имаат похидрирана кожа кога користат Ниацинамиден серум. 90% од корисниците исто така се согласија дека чувствуваат дека нивната кожа е поцврста. Најдобро Поврзан Со : Ниацинамид Серум за лице е најдобро поврзан со Нашите Витамин Ц Чистење, Роза Вода Тонер, И Витамин Ц Хидратантна Крема за смирување, осветлување, и чистење на кожата бенефиции. Инстанатурално Јадро Чисто Ветување : нашите производи за нега на кожата се формулирани без 1500 + состојки како што се парабени, сулфати, синтетички мирис, Штипки, нафта и ослободувачи на формалдехид.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат