• Новак
Смирувачки Допир Лимон Кардамон Вегански Усна Мелем,.25 мл

Смирувачки Допир Лимон Кардамон Вегански Усна Мелем,.25 мл

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овој природен мелем за усни ќе ги поправи и навлажнува вашите усни Многу мелеми за усни се.15 мл, Смирувачки Допир претставува дарежлив . Нема Синтетички Вкусови, Нема Нафта, Нема Парабени. Произведено Во Ново Мексико, САД. Доживејте го егзотичниот вкус На Лимон Кардамон, оваа бујна мешавина е задоволувачка за секоја палета. Овој вегански мелем за усни е изненадувачки совршен, ќе им даде на вашите усни влага за која биле жедни и е толку вкусен што ќе сакате да продолжите да користите повеќе!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат