• Новак
Виеноа 22 Инчи 613 Чипка Предна Перика Човечка Коса 13х4 613 Фронтална Перика Тело Бран Русокоса Перика Човечка Коса 613 ХД Чипка Фронтална Перика Претходно Извадена Со Б?

Виеноа 22 Инчи 613 Чипка Предна Перика Човечка Коса 13х4 613 Фронтална Перика Тело Бран Русокоса Перика Човечка Коса 613 ХД Чипка

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

613 Чипка Предна Перика Човечка Коса : Изработена Од Бразилска Девица Човечка Коса, 613 Перика Претходно Извадена Со Бебешка Коса Наоколу 613 фронтална перика : Може да биде завиткана, стегната. Лепак транспарентна чипка перика вистинска коса, може да се рестилизира како што сакате : ви даде променлива боја и модни стилови и убавина. русокоса чипка предни перики човечка коса : областа на чипка е 13х4 инчи. Големината на капачето е просечна 22,5 инчи.Околу капачето има 4 чешли. 613 перики за човечка коса : Должината е од 16 до 40 инчи. Брза Испорака : Брод Надвор Во Рок Од 24 Часа, 1-3 Дена Од, Нема Причина Да Се Вратат. Немате Ризик Да Се Обидете. Ако Не Ви се Допаѓаат Нашите Перики, Ве Молиме Прво Испратете Ни Е-Пошта Пред Да Заминете Преглед, Со Задоволство ќе Ви Помогнеме. Ве Молиме Контактирајте Не Директно Во Врска Со Сите Прашања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат