• Новак
Фен За коса Со Дифузер丨1875w Јонски Фен За Жени Кадрава Коса丨 Визчарк Лесен Професионален Салон Фен Со Додаток За Дифузор 丨кул Воздушно Копче 2 Брзини/Загрева Црни Ф

Фен За коса Со Дифузер丨1875w Јонски Фен За Жени Кадрава Коса丨 Визчарк Лесен Професионален Салон Фен Со Додаток За Дифузор 丨кул Воздушно

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

● Фен За Коса 1875w Без Оштетување На Косата} Нашиот фен за коса ја суши косата за 3-5 минути со брз, постојан температурен проток на воздух,ја штити вашата коса од оштетување од топлина Брзината на моторот На Wizchark 1875w max power е 20.000 вртежи во минута со само 80d B бучава. ●Професионален лесен Фен За Коса ● фенот за брзо сушење нуди 2 Поставки за Топлина (0/1/2) и едно ладно поставување На Копчето за сушење и стилизирање флексибилно : исполнување на различни барања од сите должини на коса или типови коса, идеална лесна алатка за стилизирање на косата која е погодна за без разлика на мажите, жените, старите или младите, така што овој мини фен е најдобриот избор за семејството да го користи. +Милиони++ + Негативни Јонски Технологии + Овие фен За коса за жени со јонска технологија формираат заштитна фолија на површината на секоја коса за да спречат оштетување на топлина и да додадат сјај. Десет милиони+ негативните јони ја намалуваат загубата на вода во косата, го ублажуваат проблемот со сувост на косата,сјајна мазна и здрава. ●Вклучете Ја Млазницата За Дифузер И Концентратор●нашиот јонски фен за коса е опремен со 1 концентратор и 1 дифузер за прецизно задоволување на потребите на сите фризури : кадрава, права, тенка или густа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат