• Новак
Goiple 3pcs Еластични Ленти За Перика Рабови-Еластична Лента За Чипка Фронтална Топи Перика Се Топи Бенд За Чипка Пред Поставување Рабови-Прилагодливи Перика Бенд За Ра

Goiple 3pcs Еластични Ленти За Перика Рабови-Еластична Лента За Чипка Фронтална Топи Перика Се Топи Бенд За Чипка Пред Поставување Рабови-Прилагодливи

Rating 
DEN 127.84

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучен пакет : 0,56 мл стап За Восок за Коса со големина на патување + 0,7 мл восок за контрола на рабовите + чешел за коса + четка за рабови*2 + еластични ленти за перика*3 Можете да користите 1-2 парчиња дома, а остатокот да го земете кога ќе излезете надвор. Карактеристики на перика : Нашата еластична лента се користи за топење на вашата чипка,поставување на рабовите и одржување на бебешката коса на место за беспрекорен стопен скалп побарајте перика од чипка .Направете вашата перика да изгледа поприродно. Восок За коса Стап За Жени : многу пренослив и со големина на џеб. Можете да ја стилизирате косата веднаш штом ќе ја извадите. Восок За Контрола На рабовите : Без разлика дали вашите кадрици се намотани, откачени или лабави, можете да го користите овој контролен восок за да се вклопите добро со работ на косата. Пренослив И Компактен Дизајн : овој раб чешел поставен со лента за глава е лесен за носење. Тие нема да заземат премногу простор во вашата чанта или ранец, обезбедувајќи погодност за вашето патување или службено патување. Гаранција и 24 часа Брз Одговор : ние нудиме 60 ДЕНА ВРАЌАЊЕ и 12 Месеци ГАРАНЦИЈА за овој комплет восочни стапчиња. Ве молиме контактирајте не со сите проблеми пред или по купувањето. 1 парчиња 0,56 стап за восок за коса+1 парчиња 0,7 мл контрола на работ+3 парчиња еластични ленти за перика+2 парчиња четки за рабови со двојни страни+1 парче чешел висок стаорец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат