• Новак
Ayumi Bio Active Detoxify Scalp Mail - природно суво, чешање на чешање, третман на коса за оштетен, фризурен раст, мажи, жени и деца смирувачки серум

Ayumi Bio Active Detoxify Scalp Mail - природно суво, чешање на чешање, третман на коса за оштетен, фризурен раст, мажи, жени

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Зести и масло од коса со лимон и масло од лимон и бергамот ја ревитализира досадната, лесна коса и помага да се спречат суви, ронливи услови на скалпот Масла од сусам и слатки бадеми богати со омега-6 и омега-9 се заклучуваат во скапоцена хидратација и имаат заслужена репутација за нивните својства за смирување на кожата. Розмари, Neem и еукалиптус помагаат во одржување на здрава бактериска флора и намалување на проблемите со скалпот. Во комбинација со нежна масажа, Тулси, Фенугрик, Шикакаи и Готу Кола ја ревитализираат и ја охрабруваат косата и скалпот во согласност со ајурведската традиција. Со целосна линија на масла за третман на коса и скалп, сигурно ќе пронајдете масло што одговара на вашата уникатна глава на коса. Ayumi - Bio Active Detoxify Скалп и масло за коса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат