• Новак
Нов хоју промастер нега на бојата стилски шампон

Нов хоју промастер нега на бојата стилски шампон

Rating 
DEN 821.28

Достапност
Достапно за нарачка

Содржи 18-меа за поправка на оштетените кутикули и содржи агенси за хелати за заштита на косата од метали и минерали Контрола на p H, помага во намалување на оштетувањето од бојата на косата. Лорен сулфат бесплатно. Наменето за убава коса. Миризба на масло од роза и цитрус. Содржи 18-меа за поправка на оштетените кутикули и содржи агенси за хелати за заштита на косата од метали и минерали. Контрола на p H, помага во намалување на оштетувањето од бојата на косата. Лорен сулфат бесплатно. Наменето за убава коса. Миризба на масло од роза и цитрус. Карактеристики на шампонот за нега на бојата на Хоју : Систем за контрола на p H (намалување на оштетување) : Ја отстранува алкалноста од обоена коса и го балансира нивото на p H вредност. Го намалува оштетувањето и бледнее поради боење на косата. Лаурет сулфат слободен (средство за чистење) : формулиран со само сурфактанти базирани на аминокиселини. Формула за хелатирање на агенти : Агентите за хелати ја штитат косата од метали и минерали што можат да се акумулираат од вода и други извори, спречувајќи оштетување и избледување/промена на бојата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат