• Новак
Совршен чист пакет на Naturelab Tokyo: Појаснување на чистачот на скалпот 2-во-2 шампон и балансирање на скалпот за плакнење на плакнење

Совршен чист пакет на Naturelab Tokyo: Појаснување на чистачот на скалпот 2-во-2 шампон и балансирање на скалпот за плакнење на плакнење

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Naturelab Tokyo Совршен сјај Појаснување на скалпот : 2-во-1 шампон и третман на коса за чистење на скалпот за да се разјасни и отстрани изградбата на производот за огромен сјај I 8 2-во-1 Шеќер чип + шампон со вода богата со пробиотик. Нежно ги отстранува градењето на производот и нечистотиите во животната средина за да се открие здрав скалп и неизмерно сјајна коса. Дизајнирано да се користи еднаш неделно, нанесете чистач на влажна коса од скалпот до крај во кружно движење и исплакнување. Partelab Tokyo Совршено чистење на чиста скала за балансирање на плакнење : Отстранување на создавање на производи и нечистотии за оптимално здравје на скалпот 7 fl OZ / 200 ml. Што е тоа : Ова јапонско плакнење работи за да се врати природната рамнотежа на скалпот, додека го отстранува изградбата на производот и нечистотиите за оптимално здравје на скалпот. Ние го мешаме богатото наследство на Јапонија со најсовремена технологија за да создадеме курирана линија на чисти, иновативни производи за нега на коса. Мисијата на Nature Lab е да донесе „сила на човештвото“ и да ги подобри животите на секојдневните луѓе кои ја користат моќта на науката. Naturelab Tokyo Совршен сјај Појаснување на скалпот : 2-во-1 шампон и третман на коса за чистење на скалпот за да се разјасни и отстрани изградбата на производот за огромен сјај I 8. 2-во-1 Шеќер чип + шампон со вода богата со пробиотик. Нежно ги отстранува градењето на производот и нечистотиите во животната средина за да се открие здрав скалп и неизмерно сјајна коса. Дизајнирано да се користи еднаш неделно, нанесете чистач на влажна коса од скалпот до крај во кружно движење и исплакнување. Partelab Tokyo Совршено чистење на чиста скала за балансирање на плакнење : Отстранување на создавање на производи и нечистотии за оптимално здравје на скалпот 7 fl OZ / 200 ml.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат