• Новак
Рамни врвни чешли бербер, рамен топер чешла со врвни чешли Барбер за сечење коса, клипер, салон за фризерски фризерски алатки за фризури, избледувајќи рамен врв чеш?

Рамни врвни чешли бербер, рамен топер чешла со врвни чешли Барбер за сечење коса, клипер, салон за фризерски фризерски алатки за фризури, избледувајќи

Rating 
DEN 167.84

Достапност
Достапно за нарачка

1 Effectly Cutting Flat Haper Carth, многу лесна за употреба бербер продавница многу препорачана. Ергономски дизајн, униформа висина, во согласност со структурата на главата. Се користи во различни прилики, висока работна ефикасност, лесна за употреба, точна фризура, стајлинг на рамна глава. Едноставна работа со вградени хоризонтални линии за прецизно сечење на косата. Лесна тежина за лесна употреба, одлична алатка за професионална употреба или домашна употреба. Тип на ставка : Рамен врв чешел. Материјал : Абс. Погодно население : Човек рамна глава / жена фризура. Flat Top Combs Barber Flat Topper Comb : Flat Top Comb е изработен од ергономски дизајн, униформа висина, компатибилна со структурата на главата, лесен за употреба, моделот за фризура е уникатен дизајн што не се лизга, лесен за употреба, рачката е средна големина средна и лесен за употреба. Рамен врв чешел за сечење на косата со рамен чешли Барбер : Берберниот рамен врвен чешел е прецизен сечење рамна глава, лесен за употреба прецизен салон за коса, препорачливо, лесен за употреба, забите на чешелот можат да бидат лесни за употреба, соодветно За бербери или фризери, за почетници и професионалци. Рамен чешел со рамен чешел со рамен врв за сечење на косата : Рамниот горниот чешел е едноставна операција со вградени хоризонтални линии за прецизно сечење на косата, лесен за ракување, рамен горниот чешел може да прецизен чешел, да добие чисти линии и совршен стајлинг како резултат . Барбер чешел рамен горниот дел од Барбер Барбер чешел : Рамниот чешел е лесен за лесна употреба, одлична алатка за професионална употреба или домашна употреба, лесен за носење, чешел за фризура е силен, рамниот чешел е погоден за сите фризери и стилисти. Барбер чешел рамен рамен врвен водич Чешел : рамен врв чешли може да се користи во различни прилики, висока работна ефикасност, лесна за употреба, прецизна фризура, стил на рамна глава, лесен за употреба, рамни врвни чешли можат прецизно да се намалат рамна глава, прецизна фризура, рамна Стил на глава. Flat Top Combs Barber Flat Topper Comb : Flat Top Comb е изработен од ергономски дизајн, униформа висина, компатибилна со структурата на главата, лесен за употреба, моделот за фризура е уникатен дизајн што не се лизга, лесен за употреба, рачката е средна големина средна и лесен за употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат