• Новак
Spoontiques  - Лента за Глава  - Печатени Ткаенина Коса Бендови-Јазли Коса Бенд За Секојдневна Употреба-Slytherin, Една Големина

Spoontiques  - Лента за Глава  - Печатени Ткаенина Коса Бендови-Јазли Коса Бенд За Секојдневна Употреба-Slytherin, Една Големина

Rating 
DEN 1406.40

Достапност
Достапно за нарачка

СЛИТЕРИН-Амбицијата, лидерството и снаодливоста се знаци на врвен Слитерин! Занишајте ја оваа лента за глава и соочете се со денот со доверба! Лесните ленти За глава Со Лажици се конструирани од лесен и растеглив материјал, обезбедувајќи удобно вклопување за долготрајно носење!. ДИЗАЈН НА КРСТ-100% полиестерска ткаенина има пресврт со вкрстени јазли, додавајќи малку задоволство на вашиот секојдневен изглед. СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА-Без разлика дали пешачите, вежбате јога, одите на прошетка или возење велосипед или се подготвувате за ноќно излегување, лентите За глава Со Лажици се идеални за секојдневна употреба, без разлика на активноста. Висококвалитетните Ленти за Глава се совршени ако имате добар ден за коса и уште подобро кога имате лош ден за коса! За да се грижите за вашата лента за коса, ве молиме измијте ја машината и легнете рамно за да се исуши. Тип на коса : Нормално. Нашите ленти за глава имаат трендовски дизајн со вкрстен крст.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат