• Новак
Откачен Кадрава Шор Боб Длабоко Кадрава 13х6 HD Транспарентна Чипка Предна Перика Човечка Коса Афро Откачена Кадрава Коса Кратка Кадрава Човечка Коса Перика 150% Густ?

Откачен Кадрава Шор Боб Длабоко Кадрава 13х6 HD Транспарентна Чипка Предна Перика Човечка Коса Афро Откачена Кадрава Коса Кратка Кадрава

Rating 
DEN 345.60

Достапност
Достапно за нарачка

1100% Бразилска Човечка Коса, Мек, Здрав Крај, Без Сува, без фоликул, без заплеткување Без пролевање.ХД Транспарентна Чипка, Одговара На сите Кожи.Просечна или друга големина целосна чипка капа, прилагодлива и удобна. Детална големина може да се најде во описот на производот.Ако ви треба голема капа или мала капа, ве молиме директно пишете ни пред да ја извршите уплатата.Завиткајте ја и исправете ја косата со соодветна температура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат