• Новак
11 парчиња Плетени Штипки За Коса За Жени, Клип За Коса Со 3 Ткаење Мини Клипови За Клипови За Стилизирање На Коса, Рачно Изработени Бисерни Иглички За Коса Подароци З

11 парчиња Плетени Штипки За Коса За Жени, Клип За Коса Со 3 Ткаење Мини Клипови За Клипови За Стилизирање На Коса, Рачно Изработени

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ● : Изработен од материјал од СМОЛА ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и нема да и наштети на вашата косаНашите пенливи клипови за коса со плетенка од кристален камен се дизајнирани со конвексни заби, а клипот на врвот може да ви помогне да ја плетете косата, шишките со клипови, скршената коса со клип.Боите се едноставни и стилски, а клиповите се залепени со кристали, кои ќе изгледаат повеќе пенливи на сончева светлина.Овие Пенливи Кристално Плетени Клипови за Коса се навистина убави за само забавен начин да ја облечете косата без да имате супер фенси нагоре. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : овие штипки за коса со плетенка ви овозможуваат да ја менувате фризурата во секое време овие клипови за коса се многу уникатни и лесни за употреба. Едноставно отсекувате дел од косата, оставајќи доволно за 1-3 клипови. Завртете го секој од нив и прицврстете го во секој мини клип. Клиповите за коса со плетенка може да се заглават и зад увото, да ја повлечат косата зад увото, а потоа да ги користат клиповите за коса за да ја поправат за да создадат делумен ефект на дистрибуција, особено погоден за девојки со шармантни странични лица. €МУЛТИ-БОЈА : тоа е убав избор на бои, а малите скапоцени камења се сјајни, но не премногу сјајни. Овие можат да се користат секојдневно со секоја секојдневна облека, или можете да ги користите за ноќно излегување со посебен фустан. Изгледаат прекрасно, особено откако ќе ја направите малата магија со клипови со нив!. €ПОГОДЕН за МНОГУ ПРИЛИКИ : овие клипови нудат симпатичен и брз начин за стилизирање на вашата коса. Постојат многу начини на кои можете да ги носите, со извртување, плетење или само ставање на косата во нив за да додадете одреден волумен.тие се доволно разноврсни за употреба на косата или возрасните на детето. Тие ја држат косата доволно цврсто за да не се спушти, но доволно лабава што не ви предизвика главоболка.Со тоа, можете да се облекуваат убаво и елегантно. ●ДОДАТОЦИ ЗА КОСА ЗА ЖЕНИ : овие 11 ПАРЧИЊА плетени штипки за коса се завиткани со кутија за подароци за да бидете сигурни дека клиповите за вилица се во добра состојба за време на породувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат