• Новак
Снопови Со Кафеави Водени Бранови Омбре Снопови За Човечка Коса 1б/30 Боја Бразилска Кафеава Реми Коса Ткаат Двојна Ткаенина Човечка Коса Двобојни Црни Корени До Ка?

Снопови Со Кафеави Водени Бранови Омбре Снопови За Човечка Коса 1б/30 Боја Бразилска Кафеава Реми Коса Ткаат Двојна Ткаенина Човечка Коса

Rating 
DEN 795.04

Достапност
Достапно за нарачка

①Човечки Снопови За Коса Материјал : Необработени Бразилски Девствени Снопови За Човечка Коса, Човечка Коса Влажни и Брановидни Снопови, може да се Исправат, Виткаат, Стилизираат како Своја Коса €Предност на снопови на водени Бранови Q : Двојно Плетење На Машината, Тесно И Уредно, Минимално Пролевање, Без Заплеткување, Без Мирис, Меко И Сјајно, Лесно За Нега, Трае Подолго. ①Омбре Снопови За Водени Бранови Детали : Сноповите се 1б/30, Црни до Кафеави. 95-105гр/Снопови, 8инч-30инч, Повеќекратен Избор, Целосна Тежина и Верна На Должина. ●Поубаво Q : Совршен За Секојдневна употреба, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Концерти, Тематски Забави, Свадби, Состаноци и така натаму, Ве Прават Поубави и Посигурни!. € Време На Испорака : 3-5 Работни Дена. (Премиер 1-ден превозот, 2-ден превозот и стандард превозот). Зевпиул Снопови За Коса~Поубаво и Поудобно! Спецификација на косата : 1.Материјал : Необработена Бразилска Човечка Коса.Текстура : Снопови На Водени Бранови, Влажни и Брановидни Снопови.Тип На Човечка Коса : Бразилска Реми Човечка Коса.Квалитет На Косата : Двојна Машинска Ткаенина, Без Заплеткување, Без Пролевање, Без Мирис.Боја на коса : 1б30 Вода Снопови За Човечка Коса, Кафеава,Средна Костенлива.Должина на косата : 8 Инчи до 30 Инчни Снопови За Коса(ве Молиме истегнете ја косата на права, А потоа измерете.Тежина на косата : 3 Снопови, 100гр/Пакет, Вкупно 300гр Во Пакетот.Прилика : Совршен За Секојдневна употреба, Ноќта на Вештерките, Концерти, Тематски Забави, Свадби, Состаноци итн. FQA : П1 : Колку Снопови ми Требаат За Полна Глава? А1 : Обично, 3 Снопови Се Доволни За Да Се Направи Полна Глава, Но Ако Сакате Да Изгледате Подолго или Пополно, 4 Снопови Може Да бидат Подобар Избор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат