• Новак
ЈУЛИЈА РОУЗ | Луксузни Свилени Скринши Од Црница | Премиум Рачно Изработени | Големи-Екстра Големи | Пакување од 3 | Чисти 22-Мама 6а Црница Врски За Коса | Стилски Пакет

ЈУЛИЈА РОУЗ | Луксузни Свилени Скринши Од Црница | Премиум Рачно Изработени | Големи-Екстра Големи | Пакување од 3 | Чисти 22-Мама 6а Црница

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% ЧИСТА СВИЛА ОД ЦРНИЦА РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ СКРИНШИ : џулиет роуз рачно изработени свилени коса со екстра големи димензии се направени од 100% вистинска природна чиста органска свила од црница со квалитет ОД 6А одделение, 22 мама, има гумена лента со врвен квалитет внатре Претставен е во висококвалитетна црна обоена кутија со оригиналното лого на брендот. Тоа е совршен подарок за себе и за вашите најблиски. ЛУКСУЗНА НЕГА на КОСА : 100% чистите свилени скринчи од црница не предизвикуваат никакво оштетување или кршење на вашата коса. Можете да ја завиткате околу косата 3 пати лесно без деформација. Одговара на сите типови коса и за секоја пригода. Ја штити вашата коса од оштетувања благодарение на нејзината мазна површина. 6А одделение, врвен квалитет, нежна за вашата коса, издржлива, флексибилна, мазна текстура, мека и без траги на вашата коса. Ја штити вашата коса од оштетување. ПОГОДЕН ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ : скриншиите Од Роза од Јулија одговараат на сите типови коса и за секоја пригода. Елегантниот дизајн го прави совршен избор за секојдневна употреба и пред спиење. Можете да ги носите каде и да сте. Дома, работа, училиште или спорт, на патување, на забава или церемонија или на спиење. СОВРШЕН ПОДАРОК : Јулија роуз скринчи ви е претставена во елегантна кутија и луксузна содржина. Совршен избор е да ги направите вашите најблиски посреќни. Тоа е совршен подарок за Роденден, Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Божиќ, Денот на Благодарноста или Новогодишната Ноќ!. СОДРЖИНА : јулија роуз скринчи ви е претставена во висококвалитетна црна кутија во боја со оригиналното лого на брендот. Секоја кутија има 3 чкртаници со различни бои меѓу 5 различни комбинации на бои што можете да ги изберете. Доаѓа Во Крем, лотос, Слива, Розова, Небесно Сина, Езеро Сина, Сива и Црна боја. Тоа ви овозможува да одговарате на вашиот стил како што сакате. Свила од црница : Свилата Од Црница е создадена од свилени буби кои се хранат со лисја од црница. Свилата во која ги вртат кожурците потоа се користи како свила во свилени производи. Свилата од црница е најдобрата свила што можете да ја купите за текстилни цели. 100% значи дека ткаенината се состои само од Свила Од Црница која е неверојатно мека и издржлива. 6А Одделение : не сите свила е иста. Тие се разликуваат по дебелина, тежина, густина и други фактори кои влијаат на целокупниот квалитет на свилата. Ние користиме САМО 6А, 22-Мама, 100% Свила Од Црница во нашите производи што е највисок квалитет на свила. 22 Мамо : Мама е мерна единица која ја опишува тежината и густината на свилата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат