• Новак
Габор Поим Најважен Колекција Перика Капа, Краток Пикси Со Долги Слоеви Со Фризура, Светло Сива Боја

Габор Поим Најважен Колекција Перика Капа, Краток Пикси Со Долги Слоеви Со Фризура, Светло Сива Боја

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

БОЈА : Главната слика покажува Светло Сива Просечна Големина Капа; Напред 6 МАТЕРИЈАЛ : Изработен со ексклузивни влакна на Канекалон Ексел погодни за топлина.Ова меко, природно, 100% полиестерско влакно може да биде во стилот на топлина за да се постигне само изгледот што го сакате. КРАТОК СЛОЕВИТ ВОЛУМЕН : Пробајте го овој скроен крој Подготвен за одење, доволно долг за да се навивате зад ушите, да ги избришете удирањата настрана, да ја засилите јачината на звукот или да носите мазно. КАРАКТЕРИСТИКИ : Капаче За Удобност со зголемена леснотија и проток на воздух до врвот на главата, скриен плетен преден дел, отворени јазичиња за уши, кадифен тил и унтра тенки прилагодувачи со прицврстувачи за куки и јамки. Ако идејата за краток стил со долги слоеви ве привлекува, пробајте го овој скроен крој подготвен за одење. Доволно долго за да се напика зад ушите, да ги избрише удирањата настрана, да ја засили јачината на звукот или да носат мазни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат