• Новак
Конска опашка Неуредна Коса Пунџа, 4 Вид На Бои Меки Меки Високо Еластични Стилски Разбушавен Конска Опашка Екстензии Коса Парче

Конска опашка Неуредна Коса Пунџа, 4 Вид На Бои Меки Меки Високо Еластични Стилски Разбушавен Конска Опашка Екстензии Коса Парче

Rating 
DEN 134.72

Достапност
Достапно за нарачка

Плетенките од перика се лесни за носење, додатоците за продолжување на косата изгледаат слатко, модни додатоци за коса за девојчиња Пунџата со перика со опашка има еластична лента за глава што можете да ја прилагодите на финоста или дебелината на вашата коса. Декорацијата со вештачка пунџа од перика е погодна за различни прилики како секојдневниот живот, косплеј, матура, ноќта на вештерките, забава за шминка, концерт, свадба итн. Периките со неуредна пунџа се достапни во 4 различни бои за да одговараат на вашите соодветни потреби, погодни за повеќето типови коса и секојдневни облеки. Пунџата со перики е изработена од вештачка синтетичка коса, која е мека и свиленкаста. Можете да користите додатоци за перика за да ја врзете косата во пунџа или опашка. Прилагодлив за тенка или густа коса што одговара на потребите за коса и шминка. Неуредната пунџа од перика за косплеј се состои од различни должини на коса од пунџа за стилски изглед, создавајќи неуреден и обемен изглед кој е мек и удобен, природно се вклопува со вашата коса, а фризурата изгледа похармонично.

Спецификацијата

Item Type:
Messy Hair Bun
Material:
High temperature synthetic hair
Usage:
Very stylish, you can use it for parties, Halloween, role playing or daily life.
Package List:
1 x Messy Hair Bun:

Со стоката дадена додека купуваат