• Новак
Дај Ми Убавина-Вентилирана Четка За Коса-Четка За Отплеткување Без Оштетување-Brономска Рачка, Антистатичка, &засилувач; Флексибилни Најлонски Влакна Отпорни На То?

Дај Ми Убавина-Вентилирана Четка За Коса-Четка За Отплеткување Без Оштетување-Brономска Рачка, Антистатичка, &засилувач; Флексибилни Најлонски

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Номинална Најдобра Универзална Четка За Стилизирање На Косата-Секоја наежвам од оваа четка за вентилација погодна за патување е подебела и подолга од просекот, што го олеснува справувањето со најтешките заплеткувања и враќање на текстурата и изгледот на косата Го намалува Разлетувањето + Статично-влакната на оваа четка за коса за отплеткување се натопени со јони што се соблекуваат од вашите нишки, помагајќи да се намали разлетувањето, статичноста и сувоста со секој удар. Стил Со Грижа-Подигнување на вашата нега на коса е крајната грижа за себе. Заоблениот дизајн на вентилираната четка за отплеткување создава префинет, мазен изглед додека ја масирате главата со нежни, флексибилни влакна. Совршен За Брзо Сушење И Стилизирање-дизајнот со вентилација на четката за отплеткување е идеален за брз стил за повеќето типови коса и сите должини. Идеална четка за кадрава коса, густа коса и се што е помеѓу. Отплеткувачот На Четки За коса Го Минимизира Оштетувањето На Косата-Запознајте една од најнежните четки за коса благодарение на нејзините меки влакна со топчести врвови, што резултира со помазни и поздрави нишки. Четките за проветрување на косата за жени прават одличен отплеткувач на коса. За оние на кои им е потребна четка за коса за густа коса, може да имаат корист од оваа женска четка за коса која работи и како четка за патување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат