• Новак
СОЛУСТРИ Женски Клипови за Коса 4 парчиња Пластични Штипки За Коса Од Патка Матирани Сјајни Крокодилски Заби Јазли Иглички За Шноли За Девојки Жени Фризер Жени Дод?

СОЛУСТРИ Женски Клипови за Коса 4 парчиња Пластични Штипки За Коса Од Патка Матирани Сјајни Крокодилски Заби Јазли Иглички За

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен дизајн, попривлечен и попривлечен Лесно за ставање и полетување. девојки за украсување. Направете девојки повеќе шармантни и привлечни во толпата. Погоден за многу прилики, како што се роденденска забава, градинарска забава, училишен карневал, Божиќ, матурска забава и така натаму. Дизајнирани со бои и едноставни форми, овие шноли се и функционални и привлечни. Уникатен дизајн, попривлечен и попривлечен. Лесно за ставање и полетување. девојки за украсување. Направете девојки повеќе шармантни и привлечни во толпата. Погоден за многу прилики, како што се роденденска забава, градинарска забава, училишен карневал, Божиќ, матурска забава и така натаму. Дизајнирани со бои и едноставни форми, овие шноли се и функционални и привлечни. Опис дали барате слатки шноли? Потоа погледнете ја оваа извонредна шнола! Изработени од издржливи, материјали, овие клипови за коса имаат цврст едноставен дизајн кој е функционален колку што е привлечен. Совршени реквизити за костими за родендени, Божиќни забави и други празнични настани за дополнителна забава и празнични вибрации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат