• Новак
X-DREE 4Pcs 4 Жици Олово 616E 4P4C RJ9 Женски Приклучок Телефонски Конектор Адаптер (4Pcs 4 cavi femmina 616E 4P4C RJ9 FEMMINA connettore telefonico по presa telefonica

X-DREE 4Pcs 4 Жици Олово 616E 4P4C RJ9 Женски Приклучок Телефонски Конектор Адаптер (4Pcs 4 cavi femmina 616E 4P4C RJ9 FEMMINA connettore

Rating 
DEN 508.80

Достапност
Достапно за нарачка

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 8g; Содржина На Пакетот : 4 Pcs x 4 P4 C RJ9 Телефонски Кабел. Модел : 616Е; Должина На Кабелот : 18см/7. Главен Материјал : Пластика, Метал; Боја : Зелена, Црвена, Жолта, Црна(материјал принципале : пластика, метало, боја : верде, росо, џало, не_о. Тип На Конектор : RJ9 4 P4 C; Име На Производ : 4p4c RJ9 Телефонски Кабел(Типо конеторе : RJ9 4 P4 C; Nome prodotto : 4 P4 C Cavo telefonico RJ9. 4 парчиња 4 Жици Водат 616 E 4 P4 C RJ9 Женски Приклучок Телефонски Конектор Адаптер616e 4 P4 C Женски Телефонски Конектор Адаптер w 4 Жици Кабел лесен за лемење, погоден за квалитетна мрежа, се користи широко во домашниот или канцеларискиот мрежен систем.Опис На Шпански 4 Парчиња кави ФЕМИНА 616 E 4 P4 C RJ9 femmina connettore telefonico по presa telefonica Paese di produzione : CINA; Материјал : пластика, металопесо netto : 8 g; Contenuto della confezione : cavo telefonico RJ9 4 Pcs x 4 P4 CModello : 616 E; лунгеза Каво : 18 см / 7,08' 'МАТЕРИЈАЛ ПРИНЦИПАЛЕ : ПЛАСТИКА, метало, боја : верде, росо, џало, НЕР_ОТИПО КОНЕТОРЕ : rj9 4p4c; nome prodotto : 4p4c cavo telefonico rj9.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат