• Новак
uxcell Дното Порта 10pin 1.0 mm Теренот Ffc Fpc Лента Приклучоци Конектор 10Pcs

uxcell Дното Порта 10pin 1.0 mm Теренот Ffc Fpc Лента Приклучоци Конектор 10Pcs

Rating 
DEN 104.16

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производот : Флексибилен Конектор За Рамен Кабел;Теренот : 1,0 мм Пински Број : 10;Вкупна Големина : 17 х 6мм/ 0,68 "х 0,24"(Л*В). Материјал : Пластика, Метал;Главна Боја : Бела,Црна, Сребрен Тон. Содржина На Пакетот : 10 Парчиња x Флексибилен Конектор За Рамен Кабел.0 мм теренот, 10 иглички. Применливо ЗА ЛЦД, ЛЦД ТВ, навигација со автомобил, аудио автомобил, лаптоп, КОМПЈУТЕР, ДВД плеер, рекордер, печатач, машина за копирање итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат