• Новак
20 Парчиња 2.54 Теренот 3p Дупонт Со Заклучување/Директно Игла Жица-До-Одбор/Жица-До-Жица Конектор P= 2.54 мм-Дупонт 2.54-3АС

20 Парчиња 2.54 Теренот 3p Дупонт Со Заклучување/Директно Игла Жица-До-Одбор/Жица-До-Жица Конектор P= 2.54 мм-Дупонт 2.54-3АС

Rating 
DEN 141.76

Достапност
Достапно за нарачка

20 Парчиња 254 теренот 3p Дупонт со заклучување/директно игла жица-до-одбор/жица-до-жица конектор P= 2.54 mm - - - - - Дупонт 2.54 теренот 3p Дупонт со заклучување/директно игла жица-до-одбор/жица-до-жица конектор P= 2.54 mm - - - - - Дупонт 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат