• Новак
Пума Акселион избледи дух ПС патики Момци за деца

Пума Акселион избледи дух ПС патики Момци за деца

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Гума Атлетска патика за момчиња од Пума. Детали за прогресивно дизајнирање. 2-тон Хедер со плетено горно. Задебелување лого на Пума. Претерано лакирање. Атлетска патика за момчиња од Пума. Детали за прогресивно дизајнирање. 2-тон Хедер со плетено горно. Задебелување лого на Пума. Претерано лакирање. *Атлетска патика за момчиња од Пума *Прогресивен дизајн Детали за *2-тон Хедер-плетено горно *Задебелување на логото на Пума *Претерано лакирање *Лесно-адутиран стапало *Трајната гумена надворешна плоча *Единица за пена за пена за дополнителна удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат