• Новак
лозје винова лоза на момчињата од шеп-кошула полу-зип пулвер

лозје винова лоза на момчињата од шеп-кошула полу-зип пулвер

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на патент. Момци за џемпери на момчиња - нема ништо подобро од кошула од овци. Loveе го обожавате мекото чувство на овој елегантен класичен лозје винова лоза од шеп кошула со полу-зип момчиња пуловер. 100% памук - направен од 100% памучен француски тери со платно закрпи на рамото и наш лого на лозјето на лозјето на левиот градите и задната јака, оваа џемпер за момчиња е исто толку удобна колку што е стилска. Разновиден стил - овој џемпер на момчињата има класичен, безвременски стил што можат да го носат насекаде. Takeе го однесе од училницата до полето за играње без да пропушти ќотек. Машинско миење-Лесно е да се грижиме за полу-зипскиот пуловер на овие момчиња-само фрлете го во машината за перење! Се одликува со само-јака и ребра на манжетните и полите за стил без напор. Liveивејте го добриот живот - на лозјето на лозјето, мислиме дека секој ден треба да го чувствува ова добро! Ние сме во сопственост на семејство и управувани од 1998 година. Повеќе од 20 години, го делиме дарот на лозјето со сите што можеме. Започнете ги младите. Нема ништо подобро од кошула од Шеп - ќе го сакате мекото чувство на рака на овој елегантен класик. Овој пулвер со полу-зип-кошула од лозја од лозје винова лоза ќе го однесе од училницата до теренот за голф без да промаши ќотек.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат