• Новак
Holloway Boys '229243

Holloway Boys '229243

Rating 
DEN 642.24

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на влечење. Опфатена еластична лента за половината со внатрешното цртање. Џебови од страничен цвест. Prontеб на предната торбичка. Патент на надвор од долниот дел на ногата. Агил-плете е 100% полиестерска четкана трикот со праскана завршница * ткаена етикета * покриена еластична лента за половината со внатрешно цртање * странични џебови на цвест * Страна на контрастна боја * патент на надворешната долната нога * права нога.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат