• Новак
Овошје на премија за термички вафли со овошје на разбој

Овошје на премија за термички вафли со овошје на разбој

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 80% полиестер, 20% памук. Повлечете го затворањето. Топло вафли долг Hон термички сет за деца. Мека мини вафли ткаенина направена од американски извори од памук и рециклиран полиестер. Маица и панталони со долги ракави на екипажот со засилена конструкција на цвест. Ја гуши влагата, се суши брзо и ја задржува топлината. Јака без ознака и лента за половината. Ниту еден празник не е комплетен без забавно и празнично PJ да одат заедно со прославите. Овој дво-парчен термички сет направен од мека памучна/поли мешавина која содржи рециклиран полиестер е идеален за ладни услови. Стилот со блиска форма обезбедува конструкција без рефус, што е совршена за положување под зимска облека. Термичката ткаенина од вафли има одлично задржување на топлина, а манжетните со ребра на зглобот и глуждовите обезбедуваат остатоци од топлината заробени во што е можно повеќе за најголема удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат