• Новак
Аххааа Деца Етнички Носат Шервани Курта И Пижами Поставени За Момчиња

Аххааа Деца Етнички Носат Шервани Курта И Пижами Поставени За Момчиња

Rating 
DEN 607.84

Достапност
Достапно за нарачка

Свила Мешавина Затворање на копчето. Само Суво Чисто. Од куќата на "ахааа", овие етнички носат индо вестерн/шервани со курта и пижами за деца момчиња. Постојат прекрасни дизајни на копчиња и брошеви на плочата што додава убавина етнички сет!. Детали за ткаенина : - индо вестерн/шервани-џакард свила; курта и пижама-дупион свила| продажен пакет - 1 индо вестерн/шервани, 1 Курта И 1 пижама | Возрасна група : 2 години до 11 години!. Повод : - бракови; свадби; посета на храмот; Дивали; Навратри; Душера; поја; Божиќ; Онам; Понгал; Ганеша; Угади; роденденска забава; целата празнична облека; целата просторна пригода!. Специјално рачно изработена колекција облека за деца момчиња; овие етнички носат се прилично удобни за носење и погодни за кожата. Тоа ќе му даде на вашиот рокстар прекрасен етнички изглед. Опсегот е внимателно изработен одржувајќи ја удобноста на вашите нежни момчиња!. Одрекување-Бојата може малку да биде различна поради осветленоста на екранот на гледачите!. Материјал : Свила Мешавина. ПОГОДНО за : Вашето дете може да ја носи оваа облека На Свадби, Семејни Собири, Забава, Редовно Носење, Прослави, Фестивали или само следниот пат кога ќе излезе. Само проверете дали ќе го спарите ова со вистинските обувки - изберете од мојди или сандали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат