• Новак
Момче 3 Дете Деца Девојчиња Момчиња Со Долги Ракави Основна Маица Секојдневни Отпечатоци Од Ленти Џемпери Момчиња Кошули Со Долги Ракави

Момче 3 Дете Деца Девојчиња Момчиња Со Долги Ракави Основна Маица Секојдневни Отпечатоци Од Ленти Џемпери Момчиња Кошули Со Долги

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Пакетот Вклучува : 1pc Врвот. Повлечете Го Затворањето И Дизајнот На Кружниот Врат. Печатени Внатрешни Етикети Совршен За Чувствителна Кожа На Бебето. Близнак Игла Шиење На Дното. Еднобојната Боја Е Совршена Во Комбинација Со Различни Панталони И Палта. Мало Бебе Момче Девојка Облека Маица Големина Погоден За 4-12 Години. Нашата Маица За Девојчиња Момчиња Е Совршена Облека За Деца За Да Ја Победите Топлината, Апсорбирајте Пот. Цврст Обичен Врв За Кошула Погоден За Есенски Тимови, Одличен За Секојдневна Секојдневна Облека, Семеен Собир, Фотосесија, Роденденски Подарок, Училишна Облека, 4 јули, Ден на Таткото, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќна Празнична Облека За Денот на Вљубените. Момче 3 Дете Деца Девојчиња Момчиња Со Долги Ракави Основна Маица Секојдневни Отпечатоци Од Ленти Џемпери Момчиња Кошули Со Долги Ракави Големина 6сезона : тип На Ракави : тип На Долги Ракави Патарна тип : Лента Повод : училиште, одмор, плажа или активности и облекување за свечени прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат