• Новак
Аршинер Детски Момчиња Џемпер Со Долги Ракави Плетен Пуловер На Екипажот Џемпер Со Пруги Со Пруги

Аршинер Детски Момчиња Џемпер Со Долги Ракави Плетен Пуловер На Екипажот Џемпер Со Пруги Со Пруги

Rating 
DEN 351.84

Достапност
Достапно за нарачка

Акрилик и нежна кожа Карактеристика : џемперот на вратот на екипажот со истегнување е лабаво вклопување, лента и дизајн на плетење. Вратот на екипажот, долги ракави, модерен основен, класичен џемпер со пуловер, ребрести манжетни и полите, блок во боја, секојдневен и удобен. Тоа добро се вклопува во телото за да се загрее, доволно топло што е погодно За Пролет, Aut и Зима. Колокација : момчиња долги ракави џемпер, деца момче шарени џемпер. Може да се совпадне со палто, кошула, секојдневни панталони, спортски панталони, хеланки или фармерки. Совршено вклопување како униформа на дневни ученици, свечена ситуација со костум, надворешна облека за спортски вежби на отворено итн. Прилика : Уникатен стил, плетениот џемпер за момчиња е погоден за домашна и надворешна облека на училиште, дома, роденденска забава, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова година и други среќни празници. Големина : ова момчиња пуловер џемпер големина 5 6 7 8 9 10 11 12 13 години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат