• Новак
Компанијата ХОН Га90.Т ХОН Волт Мрежа Задна Задача Тапациран Прилагодлив Канцелариски Столче, Морнарица

Компанијата ХОН Га90.Т ХОН Волт Мрежа Задна Задача Тапациран Прилагодлив Канцелариски Столче, Морнарица

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Мрежа; Пластика; Метал; Ткаенина Дарежлив обем и атрактивен стил за секоја организација која бара врвни перформанси со буџет. Грбот дише Црна мрежа и 100% морнарица полиестерска ткаенина обезбедуваат исклучителна удобност. Продолжениот опсег на висина и прилагодливото подножје се идеални за апликации за седење до стоење. Пневматското прилагодување на висината на седиштето го поместува седиштето нагоре и надолу за да се прилагоди на различни висини на телото. Паметниот, скулпторски стил носи свеж, современ изглед на секое работно место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат