• Новак
Флеш Мебел Витни Високо Назад Биро Стол-Црна Кожа Мека Извршниот Вртливата Канцеларија Стол Со Црна Рамка-Вртливата Рака Стол

Флеш Мебел Витни Високо Назад Биро Стол-Црна Кожа Мека Извршниот Вртливата Канцеларија Стол Со Црна Рамка-Вртливата Рака Стол

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направете смела изјава во вашиот работен простор со овој елегантно стилизиран, извршен канцелариски стол Спарувањето на темна рамка со Кожатамек тапациран грб и седиште создава неверојатен визуелен контраст што го прави овој стол фокусна точка во вашата модерна канцеларија. Нашиот стол е во согласност СО ansi/bifma стандард X5. 1-17 : канцелариски стол со Висок грб со Кожа на грбот и седиштето и вградена лумбална потпора. Пневматско прилагодливо висинско вртливо седиште за лесно маневрирање; механизмот за заклучување на навалување го навалува столот наназад и се заклучува во исправена положба. Стол во извршен стил совршен за модерни работни простори. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 26 "W x 27" D x 39,25-43 "H; Големина На Седиштето : 19" W x 19 "D x 18,25-22,25" H; Големина На Грбот : 18,5"W x 23" H; Големина На Раката : 25,25 - 29,5 "H од подот; 7,5" H од седиштето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат