• Новак
Странична Маса Лејкемид Со Станица За Полнење Комплет Од 2-Мала Маса За Софа Тесна Крајна Маса Со Метална Рамка За Дневна Соба Спална Соба Мали Простори

Странична Маса Лејкемид Со Станица За Полнење Комплет Од 2-Мала Маса За Софа Тесна Крајна Маса Со Метална Рамка За Дневна Соба Спална Соба Мали

Rating 
DEN 1439.84

Достапност
Достапно за нарачка

2 € Тенок Крај Табела 2 X USB Порта И Станица За Полнење На Излезот. 1 € Собранието комплет. Крајна Табела Со Станица За Полнење : оваа странична маса со комплет станица за полнење од 2 е опремена со 2 приклучоци и 2 USB порти. приклучоците се строго и професионално тестирани и се сертифицирани ОД ЕТЛ СЕМКО. многу погодно за полнење на телефонот, i Pad и слушалки. Совршена за Мали Простори : оваа тенка големина на крајната маса е 17,7" л х 7,9 "В х 23,2" Ч, искористена со вклопување во секој тесен простор како дневна соба, спална соба, трпезарија, работна соба, балкон, канцеларија и ходник. Употреба во повеќе Сцени : тенката крајна маса може да се користи како странична маса за софа, ноќна маса, ноќна маса, мала масичка итн. Цврста и Стабилна : нашата тенка странична маса за кауч е изработена од стабилен задебелен јаглероден метал и честичка од Е0 степен со 4 прилагодливи стапала што го прави цврст и стабилен. Лесно За Склопување : Следењето на упатствата за склопување и користењето на алатките што ги обезбедивме собранието беше завршено без напор на оваа мала маса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат