• Новак
Бамлукси Дрвена Троседот Фиока За Рака Потпирач За Рака Маса За Каучот-Прилагодлив Клип На Софата Држач За Пијалоци Послужавник-Бамбус Каучот Рака Фиока За Храна-Д

Бамлукси Дрвена Троседот Фиока За Рака Потпирач За Рака Маса За Каучот-Прилагодлив Клип На Софата Држач За Пијалоци Послужавник-Бамбус

Rating 
DEN 351.20

Достапност
Достапно за нарачка

УДОБНО-Нашиот послужавник за кауч ви овозможува да ги ослободите рацете кога седите на каучот Тој е дизајниран да ги држи вашите омилени закуски, пијалоци и далечински управувачи погодно. Можете лесно да го закачите на потпирачот за раце на секој кауч или стол.УДОБНО-Нашиот послужавник за кауч ви овозможува да ги ослободите рацете кога седите на каучот. Тој е дизајниран да ги држи вашите омилени закуски, пијалоци и далечински управувачи погодно. Можете лесно да го закачите на потпирачот за раце на секој кауч или стол.УДОБНО-Нашиот послужавник за кауч ви овозможува да ги ослободите рацете кога седите на каучот. Тој е дизајниран да ги држи вашите омилени закуски, пијалоци и далечински управувачи погодно. Можете лесно да го закачите на потпирачот за раце на секој кауч или стол. ДИЗАЈНИРАН ДА ЗАШТЕДИ ПРОСТОР-масата за послужавник со клип за софа може да создаде стабилна маса за неколку секунди, елиминирајќи ја потребата за големо парче мебел. Особено добро прилагодено за мали простори, ова е оптимална опција кога сте домаќини на гости или уживате во утринското кафе. ПРИЛАГОДЛИВ-фиоката за маса за потпирачи за раце на софата е едноставно и лесно решение за да бидете организирани додека ја гледате вашата омилена емисија или работите дома.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат