• Новак
Вилсон Машки Брзање Про Аце Тениски Чевли

Вилсон Машки Брзање Про Аце Тениски Чевли

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени Одлично за Кисела Топка и Тенис. Подигнете ги вашите перформанси со чевлите На Вилсон Раш Про Аце. Текстил и синтетички горниот дел. Текстилна постава и влошка. Издржлива конструкција со лесни материјали. Одлично за Кисела Топка и Тенис. Подигнете ги вашите перформанси со чевлите На Вилсон Раш Про Аце. Текстил и синтетички горниот дел. Текстилна постава и влошка. Издржлива конструкција со лесни материјали. Подлога од пена поставена околу јаката на глуждот и под јазикот за неверојатно удобно вклопување и чувство. Затворање со врвки. Инженерска мрежа за структура, истегнување и зголемена дишење. Великодушно амортизирано подножје за целодневна удобност. Атлетски лесен флексибилен среден ѓон со заштита од ударно амортизирање. Заштитен браник прст напред. Синтетички надворешен ѓон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат