• Новак
Трависматју Пријателски Гребење

Трависматју Пријателски Гребење

Rating 
DEN 207.20

Достапност
Достапно за нарачка

Произведено во САД или Увезено Машинско Перење. Куатер Од Трависматју. Ги вежбавте тие телиња, затоа покажете ги Со Кратките Чорапи На Глуждот Трависматју. Продаден како пакет со еден пар. Голф чорапи во дизајн до глуждот што паѓа под телето. Еластична поддршка за лак. Куатер Од Трависматју. Ги вежбавте тие телиња, затоа покажете ги Со Кратките Чорапи На Глуждот Трависматју. Продаден како пакет со еден пар. Голф чорапи во дизајн до глуждот што паѓа под телето. Еластична поддршка за лак. Двојно поместена низ ѓонот и единечна поместена низ остатокот од чорапот. Беспрекорно шиење на прстите. 85% акрилик, 9% најлон, 4% спандекс, 2% еластична. Машинско перење, сушење на паѓање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат