• Новак
Машина &засилувач; Бак Машки Влага Фитил Текстура Каскада Меланж Лента Поло Кошула

Машина &засилувач; Бак Машки Влага Фитил Текстура Каскада Меланж Лента Поло Кошула

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Затворање на копчето. Машинско Перење. Пике и влага фитил. Само ткаенина јака. Меланж текстура лента. Плакета со три копчиња со дијагонален бод. Ц и б знаменце на левиот раб на ракавот. Стил кој ќе ве натера да изгледате добро како што играте, каскадната лента меланж е лесна кошула е погодна за секоја пригода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат