• Новак
Мажи Со Широк Раб Сламена Капа, Човек Летна Плажа Сонце ШАПКА UPF50+, Сламени Капи Заштитени Од Сонце За Мажи

Мажи Со Широк Раб Сламена Капа, Човек Летна Плажа Сонце ШАПКА UPF50+, Сламени Капи Заштитени Од Сонце За Мажи

Rating 
DEN 271.68

Достапност
Достапно за нарачка

100% хартија слама Затворање на врвка. Миење Раце Само. Човек широк обод слама шапка сонцето шапка. Изработена од 100% висококвалитетна хартиена слама. Удобно, дише, лесно, ладно, за топлото летно време. Обем на главата околу 22"-23,62" (56-60).Визирите од слама со широк раб се цврсто ткаени со природна слама. Вградена лента за пот, против лизгање и апсорпција на пот.една големина за мажи од сите возрасти, големи момчиња итн. Сламена капа за мажи заштита од сонце! Широк раб дизајн! Агол од 360 степени Блокирајте ги сончевите зраци! Го штити лицето од жешкото сонце и ве одржува ладни цел ден. Стилска Уникатна машка сламена капа со широк обод! Едноставно и супер кул. Совршен за градинарство, одмор на плажа, риболов, пешачење, паркови, кампување, пешачење, Крстарење или на кое било друго отворено activities.An суштински додаток за вашиот надворешен простор. Препорачано миење раце : чистете само на самото место, ((не натопувајте во вода долго време).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат