• Новак
Плод На Разбој Машки Изработени Удобност Рашири Боксер Гаќи

Плод На Разбој Машки Изработени Удобност Рашири Боксер Гаќи

Rating 
DEN 160.00

Достапност
Достапно за нарачка

57% Прстен Врти Памук, 38% Полиестер, 5% Спандекс Дрес Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 3 пакет Боксер Гаќи Изработени За Супериорно Вклопување. Мека, Растеглива ткаенина со Мек Кадифен Појас што се движи со вас. Подолга Должина на Ногата со раб од 9 инчи. Двапати зашиени флексибилни рабови за издржливост. Функционална Торбичка За Поддршка на Мува и Чувар На Триење. Удобноста добива сосема ново значење Со Плод На Разбој Изработена Удобност. Со внимателно избрани изработени карактеристики, вашата долна облека е изградена за да биде издржлива, да се чувствува помазна и да настапува максимално додека оставате свој белег на светот. Опседнати сме со сите мали детали што прават голема разлика. Нашите Изработени Удобни Машки Боксерски Гаќички се изработени со супериорно вклопување и имаат мека истегнувачка ткаенина што се движи со вас. Тие имаат стручно поставени шевови за да ја намалат иритацијата од триење и стрела за дополнителна поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат