• Новак
Машки Кошули Зимски Дозвола, Кошули За Мажи, Машки Монтажни Хауба Загреани Јакни, Зимски Јакни Кошула Со Качулка

Машки Кошули Зимски Дозвола, Кошули За Мажи, Машки Монтажни Хауба Загреани Јакни, Зимски Јакни Кошула Со Качулка

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Памук и Полиестер Стандардна испоракаоколу 7-18 дена за пристигнување. Забрзана испорака (забрзана логистика треба да се купи одделно), околу 3-5 работни дена за пристигнување. Сите артикли ќе бидат испратени во рок од 48 часа од плаќањето. Долги ракави и тенки фит основни дуксери. Затворање на копчето. Големинаголемината е помала, погледнете ја нашата последна слика или табела со големина на опис на производот погоре за да ја изберете големината што најмногу ви одговара(препорачуваме да купите 1 или 2 големини поголеми). Зимата е тука : лесна кошула со качулка јакна карирана кошула за мажи обични јакни копчиња дуксери со качулка.Излегувате во стли и не се грижите дали ќе ја жртвувате топлината или удобноста. Машки зимски јакни : лесна и модерна основна кошула.маскирани дуксери од руно дуксер волна топли дебели палта јакни достапни во избрани бои и прават одличен додаток на вашата гардероба за ладно време. Машки Мантил Снежна Јакна Сино Кадифено Одело Викторијанско Палто Мажи Ладни Временски Јакни За Мажи Долг Menов Мантил Мажи Виолетова Јакна мажи црвена тексас јакна Мажи Средновековен Елек Загреани Палта За Мажи Костими За Мажи Машка Црна Кожна Јакна Ловечки Јакни Лабораториски Палта Унисекс Џипери Ползавци Палто Костум Menот Палто Мажи Елек За Мотоцикли Машки Црн блејзер Јакна Црвен Фрак Костим За Мажи Машки Костум Јакни Машка Мека Школка Јакна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат