• Новак
Ауски 4 Пакува Слаби Вратоврски За Мажи Момчиња, 2,35 Широки Тенки Врски Во Различен Мешан сет Во Текстуриран Стил

Ауски 4 Пакува Слаби Вратоврски За Мажи Момчиња, 2,35 Широки Тенки Врски Во Различен Мешан сет Во Текстуриран Стил

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Оваа слаба вратоврска поставена во 4 пакувања избрани бои и дезени, вклучуваше жакард Црвена слаба вратоврска, Црни ленти тенка текстура на вратоврска,сива слаба текстура на вратоврска, мрежни зелени вратоврски итн., тие уникатни слаби вратоврски се тука за секоја пригода и секое чувство за стил,како што се натпревар за костум кошула,елек, трегери итн. Оние слаби вратоврски За Мажи или Момчиња се стандардни Слаби вратоврски,тоа е околу 2,5" (6 см)во најшироките точки е потенок од традиционалниот вратоврска. Должината е 59" (150 см) од врвот и може да поддржува и половина и целосен Јазол На Виндзор. Тие рачно изработени тесни вратоврски се изработени со фантастичен квалитет 100% полиестер, детално сошиени од обучени занаетчии со најмалку 10-годишно искуство, Нашата занаетчиска линија е врвна во луксузна вратоврска,совршен подарок за татко,сопруг,момче. Модерен И Модерен Изглед, разновидноста на дезени и бои ви овозможува да изберете кој комплет најмногу ви одговара,Класичен Совршен За секојдневна употреба, Одличен за свечен бизнис Или Забави, Свадби, Дипломи, Прослави случајни настани или смрека секој ден, .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат