• Новак
Најк ACG AW84 Капа Одржлив Црн DC9064 010 Една Големина Машка / Женска

Најк ACG AW84 Капа Одржлив Црн DC9064 010 Една Големина Машка / Женска

Rating 
DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на повлекување. Миење Раце Само. Ткаена ткаенина. Прилагодлив ремен. Тело И Предна Постава : 100% памук. Па, природните пејзажи на Планетата Земја понекогаш можат да бидат непредвидливи, неуредни, па дури и непријатни. Без разлика колку некој планира, тие не се контролирани средини. Како и со ПОЗНАТИТЕ сите услови опрема ACG значи сите услови мантра, Најк е многу за охрабрување на луѓето да се стави ACG парчиња на нивната намена употреба, во природата. Во лето, на отворено бараат флексибилност и приспособливост. Потребата да останете ладни е избалансирана со потребата да останете заштитени. Приоритетите за одржување на суво може, во еден момент, да се префрлат на управување со внатрешната регулација на температурата на телото за да бидат заштитени од лошите временски услови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат