• Новак
Резултат Унисекс Јадро Бронкс Оригинален Рамен Врв Предвремени Двојна Боја Капа

Резултат Унисекс Јадро Бронкс Оригинален Рамен Врв Предвремени Двојна Боја Капа

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

100% Акрилик Затворање на копчето. Зацврстени предни панели. Рамен врв со 6 линии за бод. Зацврстени предни панели. Рамен врв со 6 линии за бод. Контраст боја врв, зашиени дупки и копче. Снепбек прилагодувач. Искинете ја етикетата. Рециклиран врв ПУ. РЕЗУЛТАТ печатени внатрешна издржи. Процес на декорација : вез. Пристап за декорација : отворен. 100% Акрилен Твил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат