• Новак
Скечери Машка Работа, Издржливост Воздушен Ср Работа Чевли

Скечери Машка Работа, Издржливост Воздушен Ср Работа Чевли

Rating 
DEN 844.64

Достапност
Достапно за нарачка

Гумен ѓон Издржлива инженерска мрежа и синтетички горен дел. Класичен стил на врвка. Влошка за удобност Со Мемориска пена Со воздушно Ладење. Електрични Опасност безбедно дизајн-ASTM F2892-11. Одличен избор за професионалци за услуги или секој што треба да стои долго време. Машки Скечери Работат, Издржливост Воздушен Ср Работа Чевли. Овој добро амортизиран атлетски стил обезбедува безбедност и удобност. Овој дизајн на работа отпорен на лизгање се одликува со издржлив мрежест горен дел со Влошка Од Мемориска Пена Со Воздушно Ладење Со врвка. Издржлива инженерска мрежа и синтетички горен Класичен стил на врвка Со Воздушно Ладење со мемориска пена удобна влошка За електрична Опасност Безбеден дизајн-ASTM F2892-11 одличен избор за професионалци за услуги или секој што треба да стои долго време отпорен на лизгање надворешен ѓон со отпорност на масло.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат