• Новак
Pn jone црвен аполо црвен човек дожд јакна - голема

Pn jone црвен аполо црвен човек дожд јакна - голема

Rating 
DEN 1064.32

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Само миење на рацете. Јакната за дожд на мажи. ВИДОРОФОР и отпорна на вода. Ултра лесната тежина овозможува оптимална дишеност и термичко одржување. Рефлексни цевки, 1 пакет џеб. Целосно прицврстени внатрешни споеви. Само миење на рацете. Мажите јакна за дожд. Отпорен на ветерници и вода. Ултра лесната тежина овозможува оптимална дишење и термичко одржување. Рефлексни цевки, 1 пакет џеб. Целосно прицврстени внатрешни шевови. Јакна за врнежи од мажи . Отпорна на ветровитост на вода .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат