• Новак
Кратко за бесконечност на мажите од Мизуно 5 инчи

Кратко за бесконечност на мажите од Мизуно 5 инчи

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

44% полиестер, 44% полиестер, 12% спандекс Направено во САД. Затворање на влечење. Управување со влага на Mizuno Drylite : Користење на двојна конструкција на предиво од предиво за да се транспортира вишок влага подалеку од телото за да се создаде удобна и суво тело микроклима за најдобри перформанси. Еко пријателски материјали : рециклирани материјали. Кратка лагер со клучен џеб. Еластична лента за половината со влечење. Flatlock Gusset : Ја зголемува удобноста за време на играта. 44% полиестер, 44% полиестер, 12% спандекс. Направено во САД. Затворање на влечење. Управување со влага на Mizuno Drylite : Користење на двојна конструкција на предиво од предиво за да се транспортира вишок влага подалеку од телото за да се создаде удобна и суво тело микроклима за најдобри перформанси. Еко пријателски материјали : рециклирани материјали. Кратка лагер со клучен џеб. Еластична лента за половината со влечење. Flatlock Gusset : Ја зголемува удобноста за време на играта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат