• Новак
Пунт на панталони за машка патека за планински тврди облеки

Пунт на панталони за машка патека за планински тврди облеки

Rating 
DEN 917.92

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето. УВ заштита : Овие панталони се изработени од upf 50 ткаенина што ги филтрира грубите УВ зраци и спречува оштетување на сонцето. Трајни : Ултралејтната ткаенина Ripstop прави трајно вклопување за секојдневно носење или солидни авантури на отворено. Удобност : Еластична лента за половината со прилагодлива внатрешна цртање помага да се направи ласкаво и прицврстување. Карактеристики : Две странични џебови со рачни рачки со обратен влез помага да ги чувате вашите предмети безбедни. Одржливо : Овие панталони се изработени од 100% ткаенина што може да се рециклира, што ги прави без вина, стилски и трајно носење. Ultralight Ripstop ткаенина. Повлечете го затворањето. УВ заштита : Овие панталони се изработени од upf 50 ткаенина што ги филтрира грубите УВ зраци и спречува оштетување на сонцето. Трајни : Ултралејтната ткаенина Ripstop прави трајно вклопување за секојдневно носење или солидни авантури на отворено. Удобност : Еластична лента за половината со прилагодлива внатрешна цртање помага да се направи ласкаво и прицврстување. Карактеристики : Две странични џебови со рачни рачки со обратен влез помага да ги чувате вашите предмети безбедни. Одржливо : Овие панталони се изработени од 100% ткаенина што може да се рециклира, што ги прави без вина, стилски и трајно носење. Ultralight Ripstop ткаенина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат