• Новак
Машки резервоар за мажи Езрун, Брзо суво тренингот, пливање кошули на плажа, без ракави кошули за боди -билдинг салата за фитнес тренинг

Машки резервоар за мажи Езрун, Брзо суво тренингот, пливање кошули на плажа, без ракави кошули за боди -билдинг салата за фитнес тренинг

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

90% полиестер, 10% спандекс Повлечете го затворањето. Нови графички дизајн : Целиот печатен резервоар врвот со ладно и геометриски форми за привлекување очи, носи повеќе забава во вашиот живот. Обичното брзо суво лесна мека спортска ткаенина го прави совршен за летен празник, викенд релаксирање, вежби за плажа, теретана, атлетика, кошарка и активности на отворено. Мајки без ракави : Шарени рефлексивни логоа за засилена видливост и мода, без исчезнување и 4 пат. Дупка за рака за слобода : Совршена кошула со ракави Совршено исечено со лабава пазуви за градите не се пегла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат