• Новак
Шампион Машки Двоен Сув Мускулен Резервоар, Машка Маичка Без Ракави, Мускулна Маичка

Шампион Машки Двоен Сув Мускулен Резервоар, Машка Маичка Без Ракави, Мускулна Маичка

Rating 
DEN 287.36

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Дел Од Иницијативата Направена Од Шампион, оваа машка мускулна маичка е направена со 100% рециклирани полиестерски влакна. (100% рециклиран полиестер). Шампион За ОТСТРАНУВАЊЕ На ВЛАГА Двојна Сува технологија ја фитили влагата и брзо се суши за целодневно ладно чувство. ЗАШТИТА од мирис-оваа машка маичка за мускули е дизајнирана со мека и лесна ткаенина против мирис, што ви овозможува да играте напорно без грижи. Рефлектирачки Акцентиран со рефлектирачки детали за дополнителна видливост и безбедност за време на тренинзите. ЕКИПАЖ-Создаден Со класично деколте на екипажот за секојдневен-кул стил што ќе ви се допадне. ОТПЕЧАТОК ОД ЕКРАН СО ЛОГО-Се Одликува Со Печатење на екранот Со лого На Шампион на левата градите за дополнителен стил. КЛАСИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ-Дизајнирано во класично вклопување, овој машки резервоар за мускули нуди удобност при движење со вас. ЛЕСНО ПЕРЕЊЕ МАШИНА-Секогаш во движење? Само фрли Ја оваа шампионска машка мускулна кошула во машината за перење за брзо и лесно чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат